Life Style

Dresy welurowe – jak stylizować?

Welurowe dresy wracają do mody! Połączenie ekstrawagancji i komfortu jest nowym faworytem wśród kobiet. Miękkie, przytulne zestawy zyskały zupełnie nowe oblicze dzięki tej tkaninie, ponieważ zyskuje ona popularność zarówno do noszenia na co dzień, jak i na specjalne okazje, takie jak wesele. Poświęciliśmy trochę czasu, aby dowiedzieć się, jak najlepiej skompletować swoją welurową garderobę, więc czytaj dalej.

Welurowo

Czego nie można pokochać w tkaninie welurowej? Ma elegancki, błyszczący wygląd i jest miękki w stosunku do skóry. Tkanina welurowa ma wiele twarzy, bo można z niej uszyć wygodne dresy welurowe lub koktajlową sukienkę. Zestaw z weluru zapewni Ci ciepło podczas zimy i będzie świetnie wyglądał z bluzą oversize! W tym sezonie polecamy zestawy, które występują w różnych stylach, np. takie, w których bluza jest oversize z kapturem lub zapinana typu kangur.

Dres na wiele okazji

Damski dres welurowy to doskonały dodatek do każdego stroju w stylu boho. Sparuj go z oversizową białą koszulą i dżinsami, aby uzyskać ten swobodny, ale wciąż stylowy wygląd! Możesz też pójść w stronę pełnej bohemy, zakładając jedną z tych bluzek w połączeniu z ulubioną parą lub spodniami dresowymi.

Welurowe dresy wracają do mody, ale tym razem chodzi o detale. Kobiety mogą wybierać spośród kilku różnych kolorów aksamitnych tkanin, aby stworzyć strój, który pasuje do ich osobistego gustu i preferencji modowych – naturalne odcienie, takie jak brązy i szarości, będą najbardziej popularne wśród tych, którzy chcą, aby mniej uwagi się na nich zwracało, a jednocześnie wyglądają wystarczająco dobrze podczas swobodnych dni w domu (lub pracy). Czarne wersje również stanowią modny wybór, gdy są ładnie sparowane z innymi schematami kolorystycznymi; są one także odpowiednim strojem na przyjęciach poza domem, gdzie możesz potrzebować czegoś bardziej formalnego niż same dresy.

Chcesz się wyróżnić? Welurowe dresy są zawsze w modzie, ale mamy kilka rad dla tych, którzy czują, że brakuje im pewności siebie lub nie wiedzą, jaki strój będzie działał najlepiej z ich osobistym gustem. Sięgnij po nie i spróbuj czerni! Ten elegancki, ale uniwersalny kolor może być stosowany przy każdej okazji, ponieważ jest zarówno elegancki, jak i wyrafinowany – idealny w zestawieniu z innymi ciemnymi odcieniami, takimi jak czerwienie i brązy. Jeśli jednak masz ochotę na coś bardziej młodzieżowego, a Twoje serce kieruje się w stronę jaśniejszych barw, rozważ inny odcień – w tym przypadku przykładowo jasny denim.