Life Style

Mała modnisia – dzięki tym butom Twoja córka wyróżni się wśród rówieśniczek

Obuwie dziewczęce oczywiście powinno wyróżniać się wysoką jakością, jednak im starsza jest Twoja pociecha – tym większą uwagę będzie przykładać również do wyglądu butów. Jakich modeli absolutnie nie może zabraknąć w garderobie Twojej córki w okresie jesienno-zimowym?

Baleriny dziewczęce – po domu i na zewnątrz

Choć trudno mówić o noszeniu balerinek na dworze jesienią czy zimą, warto pamiętać, że ten typ bucików sprawdzi się doskonale również we wnętrzach. Baletki mogą być perfekcyjnym wyborem choćby do szkoły czy na dodatkowe zajęcia, na których Twoje dziecko musi nosić obuwie zmienne. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju butów jest ich lekkość, a także prostota nakładania. Pierwszy z czynników sprawia, że możesz mieć pewność, iż stopa Twojej córki nie jest zanadto obciążona. Drugi – umożliwia swobodne noszenie balerin również dzieciom, które jeszcze nie potrafią same nałożyć butów.

Modne i wygodne trampki

Wśród ponadczasowych butów, których zdecydowanie nie może zabraknąć w garderobie żadnej małej modnisi znajdują się trampki. Pozwól swojej córce wybrać odpowiadający jej wzór – w sprzedaży można znaleźć modele gładkie w wielu wariantach kolorystycznych, a także interesujące trampki pokryte różnego rodzaju wzorami – od kwiatowych, poprzez postacie z bajek, aż po zupełnie szalone, wielobarwne malunki. Niewątpliwą zaletą trampek jest to, że są lekkie, przewiewne i wygodne. Sprawdzą się doskonale w ciepłe i suche jesienne dni na zewnątrz, a przy deszczowej pogodzie – będą odpowiednim wyborem do chodzenia po domu lub w szkole.

Sneakersy na chłodniejsze dni

Opisane powyżej rodzaje obuwia z pewnością są bardzo modne i wyjątkowo wygodne, jednak nie będą najlepszym wyborem na niepogodę. W chłodne jesienne dni warto założyć nieco cieplejsze obuwie: Twoja córka z pewnością będzie zachwycona możliwością noszenia komfortowych sneakersów. Ten typ obuwia wyróżnia się lekkością, a przy tym ilość oferowanych przez sklepy modnych wzorów pozwala znaleźć model, który będzie w pełni odpowiadał potrzebom i gustowi każdej małej dziewczynki.

Na zimę – komfortowe, ciepłe kozaki

W okresie zimowym nie ma lepszego wyboru niż modne kozaki dla dziewczynki. Ten typ obuwia zapewni Twojemu dziecku nie tylko stylowy wygląd, ale również optymalne ciepło. Zwróć uwagę na to, z jakiego materiału wykonane jest obuwie. Dla tych dziewczynek, które z ogromnym zaciekawieniem i zaangażowaniem podchodzą do eksplorowania otoczenia bez względu na pogodę – wybierz model nieprzemakalny. Te dzieci, które wolą pozostać na sprawdzonych ścieżkach i nie przepadają za chłodem – z pewnością będą zachwycone dziewczęcymi kozakami z ociepleniem. Wśród modnych rodzajów kozaków można wskazać te z brokatowymi wstawkami, a także buciki z buziami różnych zwierzaków. Każdy z tych typów z pewnością zachwyci małą wielbicielkę najnowszych trendów!

Opisane modele obuwia nie są oczywiście wszystkimi, które można zakupić dla dziecka, jednak to właśnie tego rodzaju buty cieszą się największą popularnością. Czy Twoja mała modnisia ma je w swojej garderobie?